Darbuotojų nuoma

Kas yra personalo nuoma?

Darbuotojų nuoma yra puikus personalo valdymo sprendimas. Nusprendus steigti verslą, tikriaisiai įsivaizduojate save sėkmingai užsiimant tuo, ką mėgstate, bet ne gaišti laiką kompetetingo personalo paieškoms,atrankoms ir įdarbinimui bei atlyginimų skaičiavimui, sprendžiant žmogiškųjų išteklių problemas ir valdant riziką. Dauguma verslininkų, kurie nenori užsiimti šiais reikalais, pasirenka darbuotojų nuomą.

Kodėl darbuotojų nuoma yra geriausias jūsų pasirinkimas?

Nes darbuotojus nuomojančios kompanijos perima verslo savininkų atsakomybę, kad pastarieji galėtų susikoncentruoti ties verslo sėkme. Trumpai tariant, darbuotojų nuomos sprendimai gali padėti išlaikyti jūsų verslą konkurencingu ir pelningu konkurentų atžvilgiu. Jie dažnai suteikia kompanijai lankstumo, susijusio su įdarbinamo personalo kontrakto trukme įvairioms vakancijoms. Ši paslauga įrodė esanti naudinga ir dažnai yra teisingas pasirinkimas tiek smulkiam verslui tiek stambioms kompanijoms.

Ji svarstytina dėl šių priežasčių

Mažesni administraciniai kaštai

Partnerystė su kompanija, nuomojančia darbuotojus, yra efektyvi alternatyva sąnaudu mažinimo atžvilgiu, kadangi pastaroji patiria žmogiškųjų išteklių administravimo kaštus, susijusius su darbuotojų įdarbinimu, darbo užmokesčio ir jų priedų apskaita.

Bandomoji darbo vieta

Samdant darbuotoją laikinam darbui, tai gali būti puiki bandomoji vakancija, kuri vėliau gali būti pakeista į ilgalaikę. Jeigu jūs esate patenkintas darbuotojo darbo rezultatais, jūs galite pasamdyti jį/ją ilgalaikiam darbui. Jeigu jūs esate neptenkintas darbuotojo darbo rezultatais, jūs turite teisę nutraukti kontraktą, nesijaudindami dėl atleidimo pasekmių, tokių kaip atleidimo iš darbo kompensacija.

Darbo efektyvumo išlaikymas

Verslo savininkai gali naudoti darbutojų nuomos paslaugą kaip trumpalaikį ar ilgalaikį žmogiškųjų išteklių resursą tam, kad laiku atliktų projektus, tam tikras specifines užduotis ar pakeistų pastovų personalą ir t.t. Išlaikomas verslo produktyvumas yra tikrai vertas investicijų.

Darbuotojų našumo valdymas

Kai kurios personalo nuomos kompanijos vertina savo darbuotojų našumą ir nuolat rengia jų kvalifikacijų patikrinimus, todėl darbuotojai, kuriuos nuomojatės, yra nuolat apmokomi ir vystomi jų įgūdžiai.

Mažesnė darbdavio atsakomybė

Nuomotis darbuotojus reiškia, kad nuomojanti kompanija yra jūsų darbuotojų darbdavys. Tai tarsi saugus uostas jūsų kompanijai atsakomybės ir įsipareigojimų darbuotojams atžvilgiu.

Mažesnė rizika

Darbuotojus nuomojanti kompanija atsakingai atrenka ir samdo tik geros reputacijos darbuotojus su patikrintais darbo įgūdžiais, kas užtikrins, kad jūs gausite tik patikimus ir patyrusius specialistus jūsų laisvai darbo pozicijai. Kadangi darbuotojus nuomojanti kompanija turi ne vieną tokios pačios kvalifikacijos specialistą, tai tuo atveju, esant problemų su darbuotoju, jis gali būti lengvai pakeičiamas kitu.