Įdarbinimas

Įdarbinimo procesas

Mūsų įdarbinimo procesą galima suskirstyti į penkis etapus, įskaitant kandidatų atranką, pokalbį, darbo pasiūlymą, darbo kontrakto pasirašymą ir supažindinimą su komanda.

Atranka

Atranka prasideda nuo paraiškų peržiūros ir skirstymo į kategorijas. Su visais atrinktais kandidatais susisiekiama telefonu tam, kad pastarasis patvirtintų pateiktą infomaciją ir esant reikalui suteiktų naujos. Atranką praėję kandidatai yra pakviečiami pokalbiui.

Darbo pokalbis

Kandidatai yra pakviesti į pokalbį aptarti patirtį, įgūdžius ir siūlomą darbą. Tačiau tam tikrais atvejais akis į akį pokalbis nėra būtinas. Taip atsitinka, kai kandidatas yra pateikęs visus įrodymus, patvirtinančius jo patirtį ir įgūdžius ir puikiai atitinka siūlomą poziciją.

Darbo pasiūlymas

Toliau sėkmingi kandidatai gauna pirmą oficialų darbo pasiūlymą. Kandidatai yra visuomet informuojami, ar jų darbo prašymas yra sėkmingas ar ne. Mes taip pat pateikiame atsiliepimą apie darbo pokalbį visiems kandidatams, nes mums rūpi kandidato patirtis ir mes vertiname sąžiningumą.

Kontrakto pasirašymas

Kai tik kandidatas priima darbo pasiūlymą, mes susitariame dėl galutinių darbo sąlygų ir terminų, supažindiname su kompanijos taisyklėmis. Galiausiai abi pusės pasirašo darbo kontraktą.

Supažindinimas su komanda

Mes suteikiame visapusišką pagalbą planuojant kelionę į užsienį. Po to, kai darbuotojas atvyksta, jį pasitinka kompanijos atstovas ir supažindina su komanda. Šiame etape yra aptariamos transporto į darbą ir iš darbo detalės. Vėliau darbutojas yra nuvežamas į kompanijos siūlomą gyvenamąją vietą.

Turite klausimų? Prašome susisiekite su mumis!